Чи приймає Аліекспресс карту Світ Ощадбанку? Як оплатити картою Світ замовлення на Аліекспресс?

оплата

У даній статті ми з'ясуємо, чи приймає Аліекспресс до оплати російські карти «Мир».

Сьогодні в Росії все більш популярними стають карти платіжної системи "МИР". У зв'язку з цим у покупців виникають питання з приводу можливості оплати покупок ними на Аліекспресс. Давайте розберемо, чи можна розплачуватися на Аліекспресс такою картою і як це зробити.

якщо на Аліекспресс ви ще новачок і не встигли зробити жодного замовлення, то рекомендуємо вивчити вам статтю «Як зробити перше замовлення на Аліекспресс?».

Платіжна система СВІТ: чи можна розплачуватися за товар карткою Світ на Аліекспресс?

Карта світ

Карта Світ

Мапа "Мир" була випущена в Росії з метою забезпечення безперебійного здійснення платежів незалежно від ситуації в світі! Раніше подібні картки приймалися тільки «Аерофлотом» і ще кількома компаніями, але з квітня 2017 року Аліекспресс теж схвалив метод розрахунку цією карткою. Хоч майданчик і не страждає від нестачі способів оплати, але все було зроблено, щоб російські жителі не відчували проблем з оплатою замовлень.

Як платити за покупки карткою Світ на Аліекспрес?

Цілком реальна ситуація, що Росія відмовиться від міжнародних платіжних систем і перейде на свою, вітчизняну. Це призведе до того, що більше ніякої картою розплачуватися не вийде, тільки "Мир". Цю карту сприйняли нормально і вже активно випускаються карти для пенсіонерів та особистого користування.

Аліекспресс дуже популярний серед російських жителів, а тому таких лояльних клієнтів втрачати не хочеться. Тому Аліекспресс став першим майданчиком, яка прийняла таку систему оплати. Хоча багато клієнтів запитують - як розплатитися карткою "Мир" на Аліекспресс?

Такий метод оплати нічим не відрізняється від проведення платежу будь-який інший картою. Отже, як же оплатити покупку?

  • Для початку виберіть на Аліекспресс відповідний товар
  • натисніть "Придбати зараз"
Придбати зараз

Придбати зараз

  • Далі відкриється сторінка оформлення замовлення
  • Перевірте правильність даних і виберіть «Підтвердити і оплатити»
Перевірка замовлення

Перевірка замовлення

  • Тепер у вікні з вибором способів оплати натисніть "Банківська картка"
  • Далі заповнювач все поля, як вказано на знімку:
Оплата карткою аліекспресс

Оплата карткою Аліекспресс

От і все! Ваша покупка сплачена і вам залишається чекати, поки ваш платіж перевіриться і продавець відправить замовлення.

Відео: Карти «Мир» прийматимуть в AliExpress



Схожі статті

Коментарі

коментарів 14

  1. Михайло 03.10.2017 20:36

    Чому Сбербанк блокує Світ пенсійного на Аліекспрес

    Відповісти
  2. Олексій 18.10.2017 22:38

    Аліекспресс показує, що карту Світ можна використовувати для покупок.
    Сбербанк блокує карту Світ для оплати товару на Аліекспресс, тобто відмовляє в проведенні транзакції.
    Аліекпресс інформує при цьому:
    «Chat Платіж був відхилений банком.
    пропозиція, запрошення, речення:
    Будь ласка, зв'яжіться з банком, що випустив карту. При збереженні проблеми скористайтеся іншою картою або змініть спосіб оплати. »
    Підтримка банку відповіла, що даний вид платежу неможливий, скористайтеся альтернативним способом оплати.
    Питається, нафіга мені всунули карту Мир.

    Відповісти
    • Ганна 19.10.2017 18:21

      Те ж питання: на фіга ...? ((

      Відповісти
    • Михайло 24.12.2017 10:16

      Вітаємо! Вчора 23.12.17 оплачував інтернет-замовлення на AliExpress з карти СВІТ. Двічі отримав відмову банку. Запросив Ощадбанк і виявилося, що це поки неможливо. Коли буде реалізовано невідомо. Ці карти нам всунули не питаючи і говорили, що всі функції збережуться. Ось така справжня картинка. Брешуть безбожно. Довелося оформляти карту Активний вік, теж безкоштовну. Але поки що не отримав.

      Відповісти
      • Петрович 28.02.2018 02:21

        Да уж, ще «більше можливостей» стало у карти «світ». Мені навіть по телефону консультант прибріхує (нібито мою діючої картою і майбутньої картою «світ» оплата покупок наприклад з Алі неможливо), я їй сказав що картою маестро оплачував завжди успішно покупки на Алі і т.п., можу навіть скинути вам історію операцій з сбербанОнлайн в якій видно платежі на адресу Алі. А вона різко змінила тему розмови.

        Сам шукаю варіанти виходу з ситуації. Наскільки зрозумів зі свіжих відгуків - подібними картами «світ» до сих пір неможливо оплатити покупки на Алі і т.п. майданчиках.

        Ось зараз випадково знайшов інфу по безкоштовній карті -

        Завтра якщо не забуду подзвоню в єдину довідкову Ощад і дізнаюся про неї.

        А то була така ситуація у мене, причому два рази при заміні карти по закінченню часу дії:
        була іменна МаестроМоментум - видається відразу при оформленні, безкоштовна повністю, на али і т.п. можна розраховуватися, ніколи проблем не виникало. У инфе на сайті Ощад вказано що два рази її можна замінити абсолютно безкоштовно і відразу ж отримати (як втім будь-яку дебетову брак карту. Зараз вже цих МаестроМоментум немає на жаль). Прийшов в банк міняти карту а мені дама з довгими нігтями говорить - мовляв це неможливо. Я роздруковану інфу з сайту ощадбанку їй показав і про розмову з оператором з єдиної довідкової для клієнтів Ощад розповів. Кажу їй що ви помиляєтеся і все можливо. Вона почала тупити, напевно так завжди))) Я їй кажу давайте я зараз подзвоню знову в єдину довідкову і запитаю у них чому вони обманюють мене, а ви якщо хочете скажете особисто їй що немає в вашому відділенні таких карт і ви взагалі їх не видаєте /меняете.А я потім подзвоню в єдину довідкову до відділу з контролю за якістю обслуговування і поясню трапилася ситуацію, і на сайт повідомлю про надання неправдивої інформації. У підсумку десь ця дівка зі Ощад знайшла карту МаестроМоментум і зробила мені заміну, другий раз через 2 або 3 роки ситуація була така ж)))) Тупо не хотіли міняти, брехати мені вже інша дівка в відділенні Ощад))) Але так само довелося замінити їй карту. Бачив що не бажаючи вона робила, але що поробиш якщо так положено.

        П.С. До гризні справа не намагався доводити, та й не навіщо це, просто думаю самі один одного «натягнутий» на одне місце, якщо что.Мне яка різниця хто бреше спец.едіной довідкової або дівки з місцевого відділення ощадбанку. - як з'ясувалося дівки з місцевого відділення. відразу намагалися уникати відповіді питаючи свою колегу «по цеху» за ці карти МаестроМоментум - ой та ще залишилися кілька штук. Така ось нісенітниця

        Відповісти
  3. Віктор 22.10.2017 06:53

    А Россельхозбанк не блокує. Тому нафіга банк з іноземним капіталом? Він підтримує свої карти. Пробував сам вчора. Сплатив картою дружини з РСХБ. І що ще обурює, постійно мені мої гроші гроші пропонує під 23,5% річних. Не дарма ВВ назвав Грефа шахраєм.

    Відповісти
  4. Павлик Миколайович 26.11.2017 19:15

    У нашої банківської системи одні шахраї і урвочі, так і шукають що ще зробити такого щоб не жилося солодко

    Відповісти
  5. Валерій 13.12.2017 01:00

    У банку мукали мукали, але так і не визнали, що блокують платежі. Класна карта світ, тільки можливостей набагато менше.

    Відповісти
  6. В'ячеслав 13.12.2017 20:46

    Ощадбанк пропонує купити іншу карту за 750 рублів. Спеціально блокують карту СВІТ. Ось вони то і є рекітери.

    Відповісти
  7. камил 14.01.2018 19:05

    не можу оплаті карткою СВІТ

    Відповісти
  8. камил 14.01.2018 19:07

    Аліекспрес не приймає карту СВІТ

    Відповісти
  9. Світлані 29.01.2018 20:12

    У серпні 2017 нас перевели на карти СВІТ (срібляста). До нового року я робила покупки на Аліекспресс і оплачувала цією картою. Тиждень тому цю карту замінили на золоту СВІТ і тепер я не можу їй оплатити товар на Аліекспресс.

    Відповісти
  10. Ильгиз 04.07.2018 18:59

    У чаті служби підтримки Алі. полоскали мізки. Коли я просив дати мені відповідь, на питання «чому я не можу розплатитися карткою СВІТ, яку тільки отримав?» Як завжди задаючи купу абсолютно не пов'язаних з темою питань (як і в будь-який інший СП). Спочатку один оператор, коротко, мені написав «причина в тому, що карта нова і не зареєстрована у нас на сайті, через 24 години зареєструйтеся на alipay і т.д.». Через 24 години я перейшов на його посиланню і що я там бачу? Там можна прив'язати тільки карти MasterCard і Visa. Ось тільки до цього у мене була Maestro і я нікуди її не прив'язувати.
    Пишу знову в СП. Мені ламаною російською (однозначно автоперевод) пишуть всяку фігню типу «ми вас розуміємо» «незручно» і т.п. але відповіді я так і не отримав, плюнув, закрив чат.
    Через како-то час мені приходить лист на пошту з текстом:
    «Шановний покупець!
    Ми уважно вивчили Вашу ситуацію, і повідомляємо Вам, що після модернізації сайту, оплата картою СВІТ більш недоступна на невизначений період часу. Приносимо свої вибачення за надані незручності »

    Питається, нахрена мені мозок виносили три дні? Не можна було відразу так написати?

    Відповісти
  11. Mihail 31.07.2019 17:17

    У липні 2019 роки забув банківську карту «МИР» «Пошта-банку» в банкоматі на пошті. Відразу не помітив, розсіяний! У мене була гарна карта СВІТ першого випуску з орлом (половина герба) на лицьовій стороні. Відмінна карта! Я по ній без найменших проблем купував товари на Аліекспресс в Китаї. Через тиждень прийшла на телефон SMS: «Ваша карта заблокована, зателефонуйте за телефоном 8 800 ...». Пішов до найближчого поштового відділення до стійки банку однойменного. Пояснив. Оператор подивилася паспорт і глянула в монітор комп'ютера. «Обрадувала»: «Ви забули (я) карту в банкоматі і її виявили інкасатори і ... ЗНИЩИЛИ! »Чудово!" - подумав я. Оператор банку виписала мені нову карту безкоштовно з малюнка не орла, а ... помідора! Це логотип мережі продуктових магазинів - все знають! Я подумав, що за два роки як відкрився цей банк (я тоді ж отримав) карти з орлом скінчилися, а тепер пішла овочева смуга. Перевірив карту в автоматі, - він видав купюру, працює. Будинки спробував замовити товар в Китаї, - платіж не проходить. Два тижні «рив» інтернет. Читав поради, пробував всякі способи. Безрезультатно! Раз п'ять дзвонив в Москву в їх «цитадель» за номером 8 800 .... Там кажуть ввічливо, але мета одна - «Щоб відстав». Пізнання у тих консультантів є, але слабкі. Писав в Китай консультантам Аліекспресс. Там так само не зміг з'ясувати. Їм друкувати потрібно як з кулемета, хоча і по-російськи, а то закінчується ліміт часу і зв'язок обривається. Написав скарги в Пошта-банк і Центробанк. Просив розібратися, чому знищили мою карту, а не передали мені. З Пошта-банку вже прийшла SMS-відписка: «Порушень не виявлено ...». З Центробанку ще відповіді немає. Резюме. Одна з дівчаток з кол-центру припустила, що платежі не проходять тому, що в налаштуваннях карти коштує обмеження ліміту зняття грошей. В «особистому кабінеті» в додатку банківському «my.pochtabank.ru» я знайшов обидві мої карти. Проти першої хорошою варто слово «заблоковано». Проти «помідорною» такого слова немає. Навів стрілку-курсор на карту з орлом, натиснув кнопку на миші. З'явилися круги-значки: «про карту», \u200b\u200b«поповнити» і ін. Є значок «ліміти». Але ця карта знищена! Натиснув курсором на карту-помідор. З'явилися значки, але значка ЛІМІТИ НІ, а, замість нього, значок «п'ятірочка». Я його відкрив, а там різні бонуси, подарунки. Як я зрозумів ця карта «заточена» під покупки в тому магазині і ніяк не за кордоном. Ліміт в ній видалити не можна. Я знову подзвонив і запитав, як замінити карту на іншу. Мені безкоштовно можна це зробити (а взагалі це коштує 300 рублів), так як у мене тариф банківський «пенсійний». Ця операція в банку називається пере випуск карти. А карта з орлом ще існує. Я пішов в інше відділення пошти. Там мені спокійно виписали карту з орлом. Правда, на всіх картах видавлені різні номери. Карту з помідором теж можна було залишити собі. До рахунку були б прив'язані дві карти. Але я помідор вже бачити не міг без здригання. Віддав оператору, вона її, з моєї згоди, заблокувала в комп'ютері і, на моїх очах, розрізала ножицями на шматки. Я подумав, що та карта, яку мені видали, гірше не буде. Будинки спробував нову карту з орлом. «В секунду», без запинок мені оплатила товар з Аліекспресс !!! Я писав про карту СВІТ Пошта-банку. Про «поведінці» карти СВІТ інших банків не знаю.